Švýcarsko vlakem
Cestovní Agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
63914 Belalp
Švýcarsko

Email: info@svycarsko-vlakem.cz
Telefon z Čech: 0041 32 685 52 20
Telefon ve Švýcarsku: Natel 076 319 52 20

Navigace: [ přeskočit ]
swiss travel system

Kontakt:


Cestovní agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
3914 Belalp
Švýcarsko

Telefon:
0041 76 319 52 20 - mobil

Úvodní stránka » Fotogalerie

Fotogalerie

Švýcarsko očima nejenom průvodců, ale i klientů, kterým tímto za poskytnuté fotografie moc děkujeme.

Zde naleznete Švýcarsko na fotografíích tak, jak jej zachytili naši průvodci i klienti.

Několik fotografií od našich klientů, za které jim tímto děkujeme.

Výběr fotografií od našich klientů ze sezóny 2015.

Výběr fotografií ze sezóny 2014.

Zde naleznete fotografie ze sezóny 2013.

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze sezóny 2012.

Ohlédnutí za sezónou 2011.

Zde naleznete fotografie z jednotlivých regionů Švýcarska jako je oblast kolem hory Jungfrau, jezera Spiez a Brienz, dále oblast Wallisu a Ženevského jezera a v neposlední řadě i oblast italského kantonu Ticino.

Glacier neboli ledovcový Express, Bernina Express či Goldenpass Express. Nahlédněte do galerie plné obrázků těchto známých švýcarských vlakových expressů.

Basel, Bern, Luzern, Locarno, St. Gallen, Zürich. Nahlédněte pod pokličku těchto velkoměst Švýcarské konfederace a objevte co se v nich skrývá. Menší ochutnávkou je i album složené z fotografií zachycujících exponáty několika vybraných muzeí, která lze ve Švýcarsku navštívit.


Přečtěte si
Nová fota v naší fotogalerii

Nahlédněte do naší nově aktualizované fotogalerie. Mrkněte i na video sestavené z momentek zachycených při putování Švýcarskem 2018 - video k nahlédnutí na našem facebooku;-).

Hotel Belalp s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází ve Švýcarském kantonu Wallis ve výšce 2.137 m n. m.

Historická budova hotelu, který provozuje Markéta Meier s manželem, spadá do období tzv. Belle Epoque tj. krásných a bezstarostných časů na přelomu 19. a 20. století. Horský hotel, který už 160 let píše dějiny alpské turistiky v této oblasti, je svědectvím mimořádného průkopnického ducha. Stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny. Je to ideální lokalita pro načerpání síly a inspirace do dnešního zrychleného světa.

 

Markéta Meier a její splněný sen v cyklu dokumentů s názvem Babylon - dokumentární pořad České televize o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny.

Česká televize natočila můj příběh do cyklu Babylon, který můžete shlédnout zde.


Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená ve Švýcarsku jinak - Lyžovaní - Turistika - Ubytování - Welness               Realizace: Internetové poradenství