Švýcarsko vlakem
Cestovní Agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
63914 Belalp
Švýcarsko

Email: info@svycarsko-vlakem.cz
Telefon z Čech: 0041 32 685 52 20
Telefon ve Švýcarsku: Natel 076 319 52 20

Navigace: [ přeskočit ]
swiss travel system

Kontakt:


Cestovní agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
3914 Belalp
Švýcarsko

Telefon:
0041 76 319 52 20 - mobil

Úvodní stránka » Swiss Travel Pass

Swiss Travel Pass

Chcete poznat Švýcarsko opravdu zblízka? Vydejte se na cesty v zemi železničních mistrů světa po kolejích s naší cestovní agenturou www.svycarsko-vlakem.cz. Poradíme Vám, jaké jízdenky ideálně zvolit pro Vaši dovolenou v Alpách a rovnou Vám veškeré cestovní doklady výhodně vystavíme, neboť jsme jejich oficiálním distributorem pro český trh. Jaké jsou typy turistických jízdenek, jak je to s rezervacemi, jízdními časy a se sezonami?

Swiss Travel Pass

Síťová jízdenka na veřejnou dopravu po celém Švýcarsku: v ceně jsou vlaky, autobusy, tramvaje, trolejbusy, lodě na většině jezer, nejstarší zubačka Evropy na horu Rigi, lanovky na Stanserhorn a Schilthorn + sleva 50 % na drtivou většinu ostatních vysokohorských ozubnicových železnic a lanovek + volný vstup do několika stovek muzeí a památek i čokoládovny Frey poblíž Aarau + cestování dětí do 16 let v doprovodu rodičů zdarma (nutno požádat při nákupu o Family Card - ta je zdarma, nelze však vystavit dodatečně!).

Swiss Travel Pass se prodává s platností na 3, 4, 8 nebo 15 dní, orientační ceník najdete níže nebo na webu mojesvycarsko.com/sts. Hlavní švýcarská letiště Curych (ZRH) a Ženeva (GVA) mají vlastní nádraží s hustým jízdním řádem, letiště Basilej (BSL) je napojeno na Švýcarský dopravní systém autobusem (na lince platí Swiss Travel Pass). V případě příjezdu autem doporučujeme využít bezpečnou formu parkování na parkovišti v pěším dosahu nádraží (ceny od 10 CHF za 24 hodin).

Pro cestování nejsou nutné rezervace, s výjimkou panoramatických vlaků: Bernina Express, Glacier Express, Gotthard Panorama Express (místenky Vám na přání zařídíme).

Mapu platnosti síťových jízdenek si můžete stáhnout zde.

Orientační ceny Swiss Travel Pass 2019*

Swiss Travel Pass 2. třída 1. Třída
3 dny 5.470,- CZK
8.760,- CZK
4 dny 6.650,- CZK
10.630,- CZK
8 dní 9.930,- CZK
15.810,- CZK
15 dní 12.210,- CZK
19.340,- CZK
Swiss Travel Pass opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně je i hromadná doprava v 90 švýcarských městech. Platnost jízdenky je na 3, 4, 8 nebo 15 po sobě jdoucích dní. Cestování dětí do 16 let v doprovodu rodičů zdarma (nutno při nákupu požádat o Family Card - je zdarma, nelze ji však vystavit dodatečně!). Mladiství do 26 let mají při nákupu Swiss Travel Passu slevu 15 %. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí (www.museumspass.ch). Výše uvedené ceny ve jsou orientační a závisí na aktuálním kurzu. Právo změny cen vyhrazeno.
Swiss Travel Pass Flex
2. třída
1. třída
3 dny v měsíci
6.310,- CZK
10.080,- CZK
4 dny v měsíci
7.650,- CZK
12.240,- CZK
8 dní v měsíci
11.110,- CZK
17.710,- CZK
15 dní v měsíci
13.410,- CZK
21.260,- CZK
Swiss Travel Pass Flex zahrnuje rovněž neomezené cestování v celé síti veřejné dopravy ve Švýcarsku. Na rozdíl od Swiss Travel Passu ale mohou být dny cestování individuálně zvoleny v průběhu jednoho měsíce. Platnost jízdenky je na 3, 4, 8, nebo 15 dní v průběhu jednoho měsíce. Cestování dětí do 16 let v doprovodu rodičů zdarma (nutno při nákupu požádat o Family Card - je zdarma, nelze ji však vystavit dodatečně!). Mladiství do 26 let mají při nákupu Swiss Travel Passu slevu 15 %. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí (www.museumspass.ch) - bonus platí pouze ve zvolené dny! Výše uvedené ceny ve jsou orientační a závisí na aktuálním kurzu. Právo změny cen vyhrazeno.

*Poplatek za vystavení Swiss Travel Passu: 300,- CZK, poštovné: 70,- CZK.


Regionální Travel Pass

Pokud plánujete dovolenou jen ve vybraném švýcarském regionu, zvažte namísto Swiss Travel Passu pořízení některé z regionálních jízdenek - i ty máme v nabídce a dokážeme Vám spočítat, co bude pro Vaše cestovní plány nejvýhodnější.

Velmi zajímavý je TellPass pro centrální Švýcarsko: v Luzernu a okolí platí nejen na vlaky, MHD, lodě a autobusy, ale taky na veškeré vysokohorské výlety zubačkami a lanovkami: nejstrmější trať na Pilatus, ledovcový výlet na Titlis, lanovku-kabriolet na Stanserhorn, nejstarší zubačku Evropy na Rigi, nejstrmější pozemní lanovku na Stoos a řadu dalších výletů.

Dále lze využít například Berner Oberland Pass, Jungfrau Travel Pass či Graubünden Pass. Kontaktujte nás, poradíme Vám! Návrhy pro Vaše pobyty najdete též na našem webu www.svycarsko-vlakem.cz.

Vystavení a dodání jízdenek

Travel Passy vystavujeme s ohledem na storno podmínky cca 14 dnů před termínem Vaší cesty a dodáváme poštou společně s cestovními informacemi a prospekty.


Přečtěte si

Hotel Belalp s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází ve Švýcarském kantonu Wallis ve výšce 2.137 m n. m.

Historická budova hotelu, který provozuje Markéta Meier s manželem, spadá do období tzv. Belle Epoque tj. krásných a bezstarostných časů na přelomu 19. a 20. století. Horský hotel, který už 160 let píše dějiny alpské turistiky v této oblasti, je svědectvím mimořádného průkopnického ducha. Stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny. Je to ideální lokalita pro načerpání síly a inspirace do dnešního zrychleného světa.

 

Swiss Travel Pass

Milí přátelé Švýcarska,

máme pro Vás dvě potěšující novinky. Od 1. května 2019 přebírá naše cestovní agentura www.svycarsko-vlakem.cz český prodej populárních turistických jízdenek na švýcarskou veřejnou dopravu, známých jako Swiss Travel Pass, případně regionálních variant jako je například TellPass. Už nyní si je můžete u nás objednávat na adrese info@svycarsko-vlakem.cz. Návrhy na cesty vlakem, lodí, autobusem, zubačkou či lanovkou po celém Švýcarsku i v jednotlivých regionech najdete na našem webu www.svycarsko-vlakem.cz.

Velmi rádi Vám též poradíme osobně v pobočce MojeSvycarsko.com na adrese Switzerland Tourismus Praha, Jankovcova 1569/2c. Napište nám na info@svycarsko-vlakem.cz a rezervujte si termín pro schůzku s naší poradkyní.

Těšíme se na Vás!
Váš tým www.svycarsko-vlakem.cz


Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená ve Švýcarsku jinak - Lyžovaní - Turistika - Ubytování - Welness               Realizace: Internetové poradenství