Švýcarsko vlakem
Cestovní Agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
63914 Belalp
Švýcarsko

Email: info@svycarsko-vlakem.cz
Telefon z Čech: 0041 32 685 52 20
Telefon ve Švýcarsku: Natel 076 319 52 20

Navigace: [ přeskočit ]
swiss travel system

Kontakt:


Cestovní agentura Marketa Meier
Aletschbord 20
3914 Belalp
Švýcarsko

Telefon:
0041 76 319 52 20 - mobil

Úvodní stránka » Zájezdy s průvodcem

Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Nabídka na sezónu 2019

Milí fanoušci Švýcarska,

Váš zájem o železniční poznávání překrásné alpské země s cestovní agenturou www.svycarsko-vlakem.cz každým rokem roste, a tak jsme se rozhodli nabídnout Vám i pro sezonu 2019 pestrý výběr zájezdů pro malé vlakové skupinky 12 až 18 cestovatelů. Připravili jsme rovnou čtyři programy (na květen, červen, červenec a září), přičemž prázdninový zájezd výhodně zasahuje do letních českých svátků, a tak ušetříte pár dní dovolené.

Všechny níže uvedené zájezdy lze v případě zájmu absolvovat i individuálně, program a jízdenky Vám rádi zajistíme.

Sedm kolejových divů Švýcarska 2019

Vydejte se s autorem tří švýcarských bedekrů Petrem Čermákem a majitelkou cestovní agentury www.svycarsko-vlakem.cz Markétou Meier na každoroční velkolepou jarní výpravu za krásami alpských železnic. Užijte si historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se legendárním Ledovcovým expresem, zdolávejte hory nejstrmější světovou i nejstarší evropskou zubačkou, zažijte nejdelší tunel světa, nejkrásnější rychlíkovou trať světa i nejstrmější pozemní lanovku světa. A navíc si k tomu všemu užijte náš BONUS ZDARMA: ALPSKÝ VYHLÍDKOVÝ WELLNESS!

 • Termín: 17. května - 22. května 2019
 • Cena na osobu: 34.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • AKTUÁLNĚ: zájezd VYPRODÁN
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde

To nejhezčí ze Švýcarska 2019

Užijte si s námi oblíbený železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: navštívíte velehory regionu Jungfrau i Zermatt na úpatí Matterhornu, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující horské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné alpské scenérie. Uvidíte to nejhezčí, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier, která v zemi žije a pracuje 20 let. BONUS ZDARMA: VYHLÍDKOVÁ ZUBAČKA GORNERGRAT. PARNÍ ZUBAČKA BRIENZER ROTHORN.

 • Termín: 11. června - 16. června 2019
 • Cena na osobu: 36.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • AKTUÁLNĚ: zájezd VYPRODÁN
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde

Rodinná výprava do Švýcarska 2019

Vydejte se s námi na železniční poznávací okruh pro každého turistu v každém věku: během prvního prázdninového týdne (termín výhodně zahrnuje letní české svátky), navštívíte velehory, okusíte letní ledovec, objevíte vzrušující horské železnice, okouzlující švýcarská města i úžasné alpské scenérie. BONUS ZDARMA: NOVÁ LANOVKA NA MALÝ MATTERHORN.

 • Termín: 1. července - 6. července 2019
 • Cena na osobu: 35.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • AKTUÁLNĚ: zájezd VYPRODÁN
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde

Turistické hity Švýcarska 2019

Poznejte s námi populární švýcarské turistické šlágry: během železničního vyhlídkového týdne objevíte vzrušující horské železnice, vyfotíte si fantastické alpské scenérie a ochutnáte vybrané švýcarské dobroty i vynikající místní vína. BONUS ZDARMA: PARNÍ OZUBNICOVÁ ŽELEZNICE BRIENZER ROTHORN.

 • Termín: 6. září - 11. září 2019
 • Cena na osobu: 35.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • AKTUÁLNĚ: 4 volná místa
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde.

Přečtěte si
Nová fota v naší fotogalerii

Nahlédněte do naší nově aktualizované fotogalerie. Mrkněte i na video sestavené z momentek zachycených při putování Švýcarskem 2018 - video k nahlédnutí na našem facebooku;-).

Hotel Belalp s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází ve Švýcarském kantonu Wallis ve výšce 2.137 m n. m.

Historická budova hotelu, který provozuje Markéta Meier s manželem, spadá do období tzv. Belle Epoque tj. krásných a bezstarostných časů na přelomu 19. a 20. století. Horský hotel, který už 160 let píše dějiny alpské turistiky v této oblasti, je svědectvím mimořádného průkopnického ducha. Stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny. Je to ideální lokalita pro načerpání síly a inspirace do dnešního zrychleného světa.

 

Markéta Meier a její splněný sen v cyklu dokumentů s názvem Babylon - dokumentární pořad České televize o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny.

Česká televize natočila můj příběh do cyklu Babylon, který můžete shlédnout zde.


Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená ve Švýcarsku jinak - Lyžovaní - Turistika - Ubytování - Welness               Realizace: Internetové poradenství