Švýcarsko vlakem
Cestovní Agentura Marketa Meier
Gotthardstrasse 104
6490 Andermatt
Švýcarsko

Email: info@svycarsko-vlakem.cz
Telefon z Čech: 0041 32 685 52 20
Telefon ve Švýcarsku: 032 685 52 20, Natel 076 319 52 20

Navigace: [ přeskočit ]
swiss travel system

Kontakt:


Cestovní agentura Marketa Meier
Gotthardstrasse 104
6490 Andermatt
Švýcarsko

Telefon:
0041 76 319 52 20 - mobil
0041 32 685 52 20 - pevná linka


Úvodní stránka » Zájezdy s průvodcem

Zájezdy s průvodcem - garance malých skupin = individuální přístup

Nabídka na sezónu 2018

Milí fanoušci Švýcarska,

Váš zájem o železniční poznávání překrásné alpské země s cestovní agenturou www.svycarsko-vlakem.cz každým rokem roste, a tak jsme se rozhodli nabídnout Vám pro sezonu 2018 ještě pestřejší výběr zájezdů pro malé vlakové skupinky 12 až 18 cestovatelů. Připravili jsme rovnou čtyři programy (na květen, červen, červenec a září), přičemž prázdninový zájezd výhodně zasahuje do letních českých svátků, a tak ušetříte pár dní dovolené.

Širší nabídka zahrnuje i lákavé novinky, o které jste si psali a které jsme zařadili do Vašich oblíbených okruhů, například výlet nejstrmější železnicí světa s noclehem na mystické skále Pilatus (květen), výlet Čokoládovým vlakem (červen), parní zubačku na Brienzer Rothorn (červenec) či výlet historickou zubačkou na Schynige Platte (září).

Všechny níže uvedené zájezdy lze v případě zájmu absolvovat i individuálně, program a jízdenky Vám rádi zajistíme.

Nejkrásnější alpské železnice a hotely 2018

Vydejte se s autorem tří švýcarských bedekrů Petrem Čermákem na populární vlakové putování za krásami alpských železnic. Užijte si na palubě Bernina expresu historickou dráhu Albula/Bernina ze seznamu UNESCO, svezte se legendárním Ledovcovým expresem, zdolávejte hory nejstarší evropskou i nejstrmější světovou zubačkou. Vychutnejte si zážitkové noclehy na stoletém vysokohorském nádražíčku, na mystické skále Pilatus či na Královně hor Rigi s alpským wellnessem.

 • Termín: 24. 5. - 29. 5. 2018
 • Cena na osobu: 34.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde
 • Foto ze zájezdu naleznete zde

To nejhezčí ze Švýcarska 2018

Užijte si s námi oblíbený poznávací železniční okruh pro každého turistu v každém věku: během týdne navštívíte Zermatt i Montreux, svezete se exkluzivním Čokoládovým vlakem (v 1. třídě!), poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující horské dráhy, okouzlující švýcarská města i úžasné alpské scenérie. Uvidíte to nejzajímavější, co Švýcarsko nabízí, očima Markéty Meier.

 • Termín: 12.6. - 17. 6. 2018
 • Cena na osobu: 34.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde.
 • Foto ze zájezdu naleznete zde

Historické vláčky, hotely a jezera 2018

Využijte české prázdninové svátky pro vlakový výlet za krásami Švýcarska! Ochutnáte poctivé alpské sýry, čokolády a víno, svezete se překrásnou parní zubačkou na vyhlídkový vrchol Brienzer Rothorn či nejstarší horskou dráhou Evropy na švýcarskou Královnu hor Rigi, poplujete romantickým parníkem a okusíte, jak se žije ve Švýcarsku očima Markéty Meier, která v zemi bydlí 20 let.

 • Termín: 2. 7. - 7. 7. 2018
 • Cena na osobu: 34.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde
 • Foto ze zájezdu naleznete zde

Turistické hity Švýcarska 2018

Užijte si s námi oblíbený poznávací železniční okruh pro každého turistu v každém věku: během týdne navštívíte světoznámá letoviska Zermatt a Montreux, svezete se vyhlídkovým vlakem Golden Pass, poplujete romantickým parníkem, objevíte vzrušující horské dráhy, okouzlující švýcarská města i úžasné alpské scenérie na pěších vycházkách.

 • Termín: 4. 9. - 9. 9. 2018 - již vyprodáno!
 • Cena na osobu: 34.900,- CZK ve dvoulůžkovém pokoji
 • Podrobný popis zájezdu naleznete zde.

Přečtěte si

Hotel Belalp s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, se nachází ve Švýcarském kantonu Wallis ve výšce 2.137 m n. m.

Historická budova hotelu, který provozuje Markéta Meier s manželem, spadá do období tzv. Belle Epoque tj. krásných a bezstarostných časů na přelomu 19. a 20. století. Horský hotel, který už 160 let píše dějiny alpské turistiky v této oblasti, je svědectvím mimořádného průkopnického ducha. Stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny. Je to ideální lokalita pro načerpání síly a inspirace do dnešního zrychleného světa.

 

Markéta Meier a její splněný sen v cyklu dokumentů s názvem Babylon - dokumentární pořad České televize o lidech, kteří žijí jinde, než jsou jejich kořeny.

Česká televize natočila můj příběh do cyklu Babylon, který můžete shlédnout zde.


Švýcarsko vlakem - Vaše dovolená ve Švýcarsku jinak - Lyžovaní - Turistika - Ubytování - Welness               Realizace: Internetové poradenství